( ) | Roman Gąsior | Krosno | 14 | ||
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 14 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 13 | ||
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 8 | ||
( ) | Wiktor Waloszek | Świętochłowice | 8 | ||
( ) | Stanisław Skowron | Opole | 8 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 7 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 7 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 7 | ||
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 6 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 6 | ||
( ) | Władysław Kamiński | Tarnów | 5 | ||
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 5 | ||
( ) | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 4 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 4 | ||
( ) | Marian Curyło | Tarnów | 0 |
Turniej nr 2
26 maja 1962 - Krosno
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 15 | ||
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 13 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 12 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów Wlkp | 12 | ||
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 10 | ||
( ) | Wiktor Waloszek | Świętochłowice | 10 | ||
( ) | Adam Ciepiela | Tarnów | 8 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 7 | ||
( ) | Roman Gąsior | Krosno | 7 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 6 | ||
( ) | Władysław Kamiński | Tarnów | 6 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 4 | ||
( ) | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 4 | ||
( ) | Stanisław Skowron | Opole | 3 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 1 | ||
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 1 |
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 14 | ||
( ) | Wiktor Waloszek | Świętochłowice | 14 | ||
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 11 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 11 | ||
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 11 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 9 | ||
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 7,5 | ||
( ) | Adam Ciepiela | Tarnów | 7 | ||
( ) | Roman Gąsior | Krosno | 7 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 6 | ||
( ) | Władysław Kamiński | Tarnów | 5 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 4 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 4 | ||
( ) | Stanisław Skowron | Opole | 3,5 | ||
( ) | Marian Curyło | Tarnów | 3 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 2 |
Turniej nr 4
02 czerwca 1962 - Zielona Góra
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 14 | ||
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 13 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 13 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 10 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 9 | ||
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 9 | ||
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 8 | ||
( ) | Wiktor Waloszek | Świętochłowice | 8 | ||
( ) | Roman Gąsior | Krosno | 7 | ||
( ) | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 6 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 6 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 5 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 4 | ||
( ) | Bonifacy Langner | Zielona Góra | 3 | ||
( ) | Tadeusz Grzywacki | Zielona Góra | 2 | ||
( ) | Stanisław Skowron | Opole | 2 |
Turniej nr 5 memoriał Tadeusza Kołeczka
16 czerwca 1962 - Łódź
( ) | Marian Rose | Toruń | 13 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 11 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 11 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 10 | ||
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 10 | ||
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 9 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 9 | ||
( ) | Roman Gąsior | Krosno | 8 | ||
( ) | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 7 | ||
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 6 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 5 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 5 | ||
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 4 | ||
( ) | Stanisław Skowron | Opole | 4 | ||
( ) | Władysław Kamiński | Tarnów | 2 | ||
( ) | Marian Curyło | Tarnów | 2 |
Turniej nr 6
30 czerwca 1962 - Gniezno
( ) | Marian Kwarciński | Gniezno | 14 | ||
( ) | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 13 | ||
( ) | Paweł Mirowski | Łódź | 12 | ||
( ) | Marian Rose | Toruń | 10 | ||
( ) | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 9 | ||
( ) | Henryk Ciorga | Zielona Góra | 9 | ||
( ) | Emil Jakubowski | Krosno | 9 | ||
( ) | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 9 | ||
( ) | Jan Mucha | Świętochłowice | 7 | ||
( ) | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 6 | ||
( ) | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 5 | ||
( ) | Roman Gąsior | Krosno | 5 | ||
( ) | Jan Krakowiak | Łódź | 3 | ||
( ) | Zygmunt Pytko | Tarnów | 2 | ||
( ) | Marian Curyło | Tarnów | 2 | ||
( ) | Władysław Kamiński | Tarnów | 1 |
Turniej nr 7
7 lipca 1962 - Toruń
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Fołtyn Krystian | Świętochłowice | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 16 | 84,60 | |||||||||||||||||
2 | Rose marian | Toruń | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 1 | 83,00 | |||||||||||||||||
3 | Mirowski Paweł | Łódź | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 13 | 83,30 | |||||||||||||||||
4 | Mendyka Mieczysław | Zielona Góra | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 12 | 82,50 | |||||||||||||||||
5 | Kwarciński Marian | Gniezno | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 8 | 7 | - | |||||||||||||||||
6 | Sumiński Włodzimierz | Łódź | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | 82,40 | |||||||||||||||||
7 | Waloszek Wiktor | Świętochłowice | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 14 | 84,00 | |||||||||||||||||
8 | Pytko Zygmunt | Tarnów | 3 | d | 3 | 2 | 2 | 10 | 5 | 84,50 | |||||||||||||||||
9 | Gąsior Roman | Krosno | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 11 | 4 | 82,20 | |||||||||||||||||
10 | Szwendrowski Włodzimierz | Łódź | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 11 | 2 | 84,50 | |||||||||||||||||
11 | Cheładze Roman | Toruń | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | 83,20 | |||||||||||||||||
12 | Jakubowski Emil | Krosno | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 5 | 11 | 85,60 | |||||||||||||||||
13 | Kamiński W | Tarnów | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 15 | 85,00 | |||||||||||||||||
14 | Ciepiela A | Tarnów | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 10 | 82,80 | |||||||||||||||||
15 | Pogorzelski Andrzej | Gorzów | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 84,30 | |||||||||||||||||
16 | Mucha Jan | Świętochłowice | 3 | d | 3 | 3 | 2 | 11 | 3 | 85,00 | |||||||||||||||||
R1 | Ptak Józef | Toruń | - | - | 85,30 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 83,10 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Słowiecki Rościsław |
87,10 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
- |
klasyfikacja końcowa
srebrnego kasku 1962
1 | Włodzimierz Szwendrowski | Łódź | 76 | 14; 13; 11; 14; 9; 13; 11 | |
2 | Jan Mucha | Świętochłowice | 67 | 6; 15; 11; 13; 10; 7; 11 | |
3 | Andrzej Pogorzelski | Gorzów | 64 | 13; 12; 4; 10; 11; 9; 9 | |
4 | Mieczysław Mendyka | Zielona Góra | 62 | 7; 12; 11; 13; 10; 9; 6 | |
5 | Roman Gąsior | Krosno | 54 | 14; 7; 7; 7; 8; 5; 11 | |
6 | Marian Kwarciński | Gniezno | 48,5 | 5; 1; 7,5; 8; 6; 14; 8 | |
7 | Paweł Mirowski | Łódź | 48 | 7; 6; 4; 9; 9; 12; 5 | |
8 | Zygmunt Pytko | Tarnów | 47 | 8; 10; 14; 9; 4; 2; - | |
9 | Krystian Fołtyn | Świętochłowice | 42 | 7; 4; 9; 6; 11; 5; 3 | |
10 | Wiktor Waloszek | Świętochłowice | 41 | 8; 10; 14; 8; -; - 1 | |
11 | Emil Jakubowski | Krosno | 38 | 6; 7; 6; 5; 5; 9; 5 | |
12 | Marian Rose | Toruń | 37 | -; -; -; -; 13; 10; 14 | |
13 | Włodzimierz Sumiński | Łódź | 34 | 4; 4; 1; 6; 7; 6; 7 | |
14 | Stanisław Skowron | Opole | 20,5 | 8; 3; 3,5; 2; 4;-; - | |
15 | Jan Krakowiak | Łódź | 19 | 4; 1; 2; 4; 5; 3; - | |
16 | Władysław Kamiński | Tarnów | 19 | 5; 6; 5; -; 2; 1; - | |
17 | Adam Ciepiela | Tarnów | 15 | -; 8; 7; -; -; -; - | |
18 | Henryk Ciorga | Zielona Góra | 9 | -; -; -; -; -; 9; - | |
19 | Marian Curyło | Tarnów | 7 | 0; -; 3; -; 2; 2; - | |
20 | Bonifacy Langner | Zielona Góra | 3 | -; -; -; 3; -; -; - | |
21 | Tadeusz Grzywacki | Zielona Góra | 2 | -; -; -; 2; -; -; - | |
Odliczono jeden najgorszy wynik |