puchar PZM
czwórmecze
czwórmecz nr 1 o Puchar
PZM - grupa 3
02
kwietnia 1972 - Toruń
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S 74,60 75,10 --,-- --,-- --,-- 75,80 76,40 --,-- 78,00 77,00 --,-- --,-- 77,50 --,-- --,-- --,-- |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Leszno | A | C | B | D | B | D | C | B | D | A | D | A | B | C | A | C | MCE | |
1 | Dobrucki Zdzisław | 3 | 3 | 3 | 3 | 34 | |||||||||||||
2 | Jąder Zbigniew | 3 | 3 | d | 3 | ||||||||||||||
3 | Norek Alojzy | 2 | - | 1 | 1 | ||||||||||||||
4 | Jąder Bernard | d | u | - | - | 1 | |||||||||||||
17R | Kowalski Jerzy | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Klub | Gdańsk | B | A | D | C | D | B | A | D | B | C | A | C | A | D | B | D | ||
5 | Żyto Henryk | 2 | 2 | 1 | 2 | 17 | |||||||||||||
6 | Ślaz Bolesław | 1 | 0 | d | - | ||||||||||||||
7 | Zieliński Roman | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||||
8 | Gągolewicz Jan | 1 | 1 | - | - | 3 | |||||||||||||
18R | Papakul Leszek | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||||
Klub | Tarnów | C | D | C | A | A | C | B | C | A | D | B | D | C | A | D | B | ||
9 | Wardzała Marian | 0 | 2 | 3 | 1 | 16 | |||||||||||||
10 | Pagos Alfred | 0 | 0 | - | - | ||||||||||||||
11 | Proszowski Rudolf | 0 | w | - | 0 | ||||||||||||||
12 | Chorabik Stanisław | 3 | 2 | d | 0 | 4 | |||||||||||||
19R | Bartnik Stanisław | 3 | u | 2 | |||||||||||||||
Klub | Toruń | D | B | A | B | C | A | D | A | C | B | C | B | D | B | C | A | ||
13 | Ząbij Jan | 3 | 1 | 2 | 2 | 28 | |||||||||||||
14 | Bartosiński Józef | 1 | 2 | u | u | ||||||||||||||
15 | Kościelak Janusz | 2 | 1 | - | - | ||||||||||||||
16 | Szuluk Bogdan | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | |||||||||||||
20R | Kościecha Roman | 2 | 2 | ||||||||||||||||
Sędzia |
xxx | ||||||||||||||||||
T ; Taśma
K ; Kontuzja
DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie
SU ; Spowodował U
SS ; Świeca Start
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
ostateczna kolejność
DPP w grupie 3
Unia Leszno
13
116
Stal Toruń
13
111
Wybrzeże Gdańsk
9
85
Unia Tarnów
5
67