finał
młodzieżowych indywidualnych mistrzostw polski
03
października 1971 - Toruń
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Tkocz Andrzej | Rybnik | w | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 11 | --,-- | |||||||||||||||||
2 | Ząbik Jan | Toruń | u | 2 | 1 | - | - | 3 | 14 | --,-- | |||||||||||||||||
3 | Plech Zenon | Gorzów | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 9 | 5 | --,-- | |||||||||||||||||
4 | Bruzda Piotr | Wrocław | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | 10 | --,-- | |||||||||||||||||
5 | Plewiński Janusz | Toruń | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 11 | 3 | 3 | --,-- | ||||||||||||||||
6 | Marsz Leszek | Gdańsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 13 | --,-- | |||||||||||||||||
7 | Nowak Bogusław | Gorzów | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 12 | --,-- | |||||||||||||||||
8 | Jąder Bernard | Leszno | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 11 | 2 | 4 | --,-- | ||||||||||||||||
9 | Jurczyński Andrzej | Częstochowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | --,-- | |||||||||||||||||
10 | Płaszczyk Stanisław | Świętochłowice | 1 | w | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 | --,-- | |||||||||||||||||
11 | Zaranek Marian | Bydgoszcz | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 8 | 8 | --,-- | |||||||||||||||||
12 | Fojcik Antoni | Rybnik | 3 | 2 | 2 | 2 | w | 8 | 7 | --,-- | |||||||||||||||||
13 | Marcinkowski Zbigniew | Zielona Góra | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | --,-- | |||||||||||||||||
14 | Willim Jerzy | Gorzów | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 1 | --,-- | |||||||||||||||||
15 | Filipiak Zbigniew | Zielona Góra | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 2 | --,-- | |||||||||||||||||
16 | Protasiewicz Piotr | Zielona Góra | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | 9 | --,-- | |||||||||||||||||
R1 | Kościecha Roman | Rybnik | 0 | d | 0 | nklas | --,-- | ||||||||||||||||||||
R2 | Libor Konrad |
Opole |
--- | --- | --,-- | ||||||||||||||||||||||
sędzia: ??? |
--,-- | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
--,-- --,-- |
Podziękowania dla Andrzej
Korzybskiego
za udostępnienie programu z zawodów