Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | B | D | C | B | MCE | |
1 | Adrian Miedziński | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 33 | 63,95 | |||||||||||||||
2 | Arkadiusz Kalwasiński | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 62,53 | ||||||||||||||||
3 | Karol Ząbik | 3 | 3 | 2 | su/w | 2 | 65,28 | ||||||||||||||||
4 | Robert Gut | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 64,10 | |||||||||||||||
17R | brak zawodnika | 63,94 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Częstochowa |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | B | A | D | C | 63,56 | |
5 | Jordan Jurczyński | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 35 | 64,07 | |||||||||||||||
6 | Adam Pietraszko | 1 | 2 | d3 | d4 | 3 | 63,47 | ||||||||||||||||
7 | Zbigniew Czerwiński | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 66,03 | ||||||||||||||||
8 | Artur Tomczyk | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 65,09 | |||||||||||||||
18R | Piotr Jędrzejkiewicz | 63,69 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Rybnik |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | C | B | A | D | 64,50 | |
9 | Konrad Ryszka | 0 | d4 | 1 | t | 2 | 33 | 65,00 | |||||||||||||||
10 | Adrian Śmieja | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 63,66 | ||||||||||||||||
11 | Rafał Szombierski | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 66,56 | ||||||||||||||||
12 | Łukasz Romanek | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 66,43 | |||||||||||||||
19R | brak zawodnika | 65,34 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Lublin |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | D | C | B | A | 66,00 | |
13 | Grzegorz Kosiński | 0 | 0 | - | 1 | - | 19 | 65,12 | |||||||||||||||
14 | Krzysztof Wrona | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 63,66 | ||||||||||||||||
15 | Dawid Stachyra | 2 | 2 | 1 | 1 | u | |||||||||||||||||
16 | Daniel Jeleniewski | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 | ||||||||||||||||
20R | Szymon Bałabuch | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
Sędzia |
Jerzy Mądrzak | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu SS - Świeca Start |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
klasyfikacja końcowa grupy 1
1 | Top Secret-Włókniarz Częstochowa | 10 | 159 |
2 | Apator-Adriana Toruń | 9,5 | 162 |
3 | RKM Rybnik | 6,5 | 130 |
4 | TŻ Sipma Lublin | 4 | 105 |
5 | KSŻ Krosno | 0 | 32 |