Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | A | D | C | B | MCE | |
1 | Tomasz Chrzanowski | d1 | d2 | 3 | 3 | 2 | 20 | 65,77 | |||||||||||||||
2 | Przemysław Kłos | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 64,83 | ||||||||||||||||
3 | Marcin Głowacki | t | t | 0 | - | - | 64,33 | ||||||||||||||||
4 | Dawid Paszko | 0 | u3 | - | t | - | III | 65,09 | |||||||||||||||
17R | Arkadiusz Kalwasiński | t | 1 | 1 | 1 | 64,67 | |||||||||||||||||
Klub |
Wrocław |
B | A | C | A | C | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | B | A | D | C | 63,78 | |
5 | Krzysztof Słaboń | 3 | 3 | 3 | 2 | u4 | 45 | 65,06 | |||||||||||||||
6 | Piotr Świderski | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 64,89 | ||||||||||||||||
7 | Artur Bogińczuk | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 65,03 | ||||||||||||||||
8 | Andrzej Zieja | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | I | 64,92 | |||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 64,69 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Rybnik |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | C | B | A | A | 64,99 | |
9 | Łukasz Romanek | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 39 | 65,22 | |||||||||||||||
10 | Łukasz Szmid | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 64,22 | ||||||||||||||||
11 | Rafał Szombierski | 2 | d/w | 1 | 3 | 3 | 64,54 | ||||||||||||||||
12 | Roman Chromik | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | II | 64,42 | |||||||||||||||
19R | Konrad Ryszka | 65,07 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Lublin |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | D | A | A | B | C | B | D | C | B | D | 65,36 | |
13 | Daniel Jeleniewski | 1 | 0 | 1 | d4 | 0 | 15 | 64,40 | |||||||||||||||
14 | Sebastian Trumiński | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 64,99 | ||||||||||||||||
15 | Daniel Lipniacki | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
16 | Konrad Kurtz | 1 | d4 | 0 | d4 | 1 | IV | ||||||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Jerzy Mądrzak | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 2
1 | RKM Rybnik | 11 | 176 |
2 | Atlas Wrocław | 10 | 164 |
3 | Apator Adriana Toruń | 6 | 100 |
4 | Stal Rzeszów | 2 | 47 |
5 | TŻ Lublin | 1 | 46 |