Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Robert Sawina | 3 | 3 | 3 | 3 | 43 | 66,75 | ||||||||||||
2 | Tomasz Bajerski | 3 | 3 | 3 | 3 | 68,12 | |||||||||||||
3 | Tomasz Świątkiewicz | 2 | 1 | - | 3 | 65,44 | |||||||||||||
4 | Sławomir Derdziński | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 64,72 | ||||||||||||
17R | Grzegorz Kowszewicz | 1 | 65,88 | ||||||||||||||||
Klub |
Opole |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 67,43 | |
5 | Marek Mróz | 2 | 3 | 2 | 2 | 15 | 65,00 | ||||||||||||
6 | Mirosław Sosna | 3 | 0 | d | 1 | 67,28 | |||||||||||||
7 | Tomasz Witoń | 1 | 0 | - | 1 | 66,75 | |||||||||||||
8 | Dariusz Wach | d | - | 0 | 0 | 3 | 67,10 | ||||||||||||
18R | Artur Łukaszczyk | 64,94 | |||||||||||||||||
Klub |
Zespół zapasowy |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 67,19 | |
9 | Waldemar Walczak | 2 | 2 | 3 | 1 | 19 | 67,47 | ||||||||||||
10 | Arkadiusz Stasik | t | 0 | 2 | 2 | 67,03 | |||||||||||||
11 | brak zawodnika | - | - | - | - | 65,82 | |||||||||||||
12 | Wiesław Jaguś | u | 1 | 1 | 1 | 4 | 66,19 | ||||||||||||
19R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Klub |
Krosno |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Roman Raś | 1 | 2 | 1 | 0 | 22 | |||||||||||||
14 | Paweł Grygolec | 1 | 2 | 2 | 0 | ||||||||||||||
15 | Ireneusz Kwieciński | 1 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||
16 | Maciej Bargiel | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Sędzia |
Roman Cheładze | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Apator Toruń | 12 | 152 |
2 | KKŻ Krosno | 6 | 93 |
3 | Motor Lublin | 6 | 90 |
4 | Kolejarz Remak Opole | 4 | 80 |
5 | Janette ROW Rybnik | 2 | 37 |