Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Apator Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Piotr Maćkiewicz | 2 | d | 2 | 2 | 33 | 72,80 | ||||||||||||
2 | Mariusz Strzelecki | 2 | - | 2 | - | 72,00 | |||||||||||||
3 | Waldemar Cisoń | 2 | u | - | - | 73,80 | |||||||||||||
4 | Grzegorz Śniegowski | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 73,60 | ||||||||||||
17R | Stanisław Miedziński | 3 | 3 | 3 | 3 | 72,20 | |||||||||||||
Klub |
Polonia Bydgoszcz |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 74,20 | |
5 | Piotr Strugała | 1 | d | 3 | u | 18 | 71,20 | ||||||||||||
6 | Ryszard Dołomisiewicz | 1 | 1 | 1 | 1 | 73,20 | |||||||||||||
7 | Ryszard Gabrych | 3 | 1 | - | 2 | 71,40 | |||||||||||||
8 | Krzysztof Ziarnik | 3 | 1 | d | 0 | 3 | 72,00 | ||||||||||||
18R | Andrzej Pietrzak | 0 | 73,00 | ||||||||||||||||
Klub |
GKM Grudziądz |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 74,40 | |
9 | Jerzy Bałtrukowicz | 0 | - | - | - | 13 | 72,00 | ||||||||||||
10 | Dariusz Kowalski | 0 | 2 | 1 | w | 72,00 | |||||||||||||
11 | Krystian Endrich | 0 | 2 | d | 0 | 71,80 | |||||||||||||
12 | Dariusz Tracz | 0 | 0 | 3 | - | 4 | 73,00 | ||||||||||||
19R | Jerzy Budzeń | 3 | 1 | 1 | u | ||||||||||||||
Klub |
Wybrzeże Gdańsk |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Dariusz Stenka | 3 | 2 | 3 | 3 | 29 | |||||||||||||
14 | Piotr Żyto | 3 | 3 | 2 | 2 | ||||||||||||||
15 | Piotr Szymko | 1 | 3 | 0 | 1 | ||||||||||||||
16 | Marian Kwidziński | 1 | 0 | - | 2 | 2 | |||||||||||||
20R | Krzysztof Fedeczko | u | |||||||||||||||||
Sędzia |
Bolesław Mużdżak | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 4
1 | Wybrzeże Gdańsk | 9 | 109 |
2 | Apator Toruń | 9 | 105 |
3 | Polonia Bydgoszcz | 5 | 92 |
4 | GKM Grudziądz | 1 | 67 |