Torunianie wystąpili w pięciozespołowej 1 grupie
eliminacyjnej, gdzie
rozegrano cztery rundy DPP na torze każdej z drużyn, w każdej rundzie jeden z
zespołów pauzował. Torunianie nie startowali na torze w Gorzowie.
Do finału awansowały
zespoły które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach
5
runda DPP - grupa 1
11
czerwca 1980 - Toruń
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | 2 | 2 | 3 | 26 | 72,20 | ||||||||||||
2 | Wiśniewski Tadeusz | 2 | 1 | 1 | 1 | 72,40 | |||||||||||||
3 | Kwiatkowski Krzysztof | 1 | - | 0 | 1 | 71,40 | |||||||||||||
4 | Miastkowski Eugeniusz | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 71,30 | ||||||||||||
17R | Słowiński Zygmunt | 1 | 71,80 | ||||||||||||||||
Klub | Gorzów | B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 70,60 | |
5 | Towalski Marek | 3 | 3 | 3 | 2 | 35 | 71,40 | ||||||||||||
6 | Rembas Jerzy | 3 | 1 | 1 | 3 | 72,00 | |||||||||||||
7 | Proch Bolesław | 2 | 2 | 2 | 1 | 73,00 | |||||||||||||
8 | Nowak Bogusław | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 71,80 | ||||||||||||
18R | Woźniak Mieczysław | 72,00 | |||||||||||||||||
Klub | Gniezno | A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 71,80 | |
9 | Kujawski Leon | 3 | 3 | 3 | 1 | 32 | 72,80 | ||||||||||||
10 | Kaczmarek Wojciech | 1 | 2 | w | 2 | 73,20 | |||||||||||||
11 | Wójcik Kazimierz | 2 | 1 | 2 | 3 | 73,00 | |||||||||||||
12 | Błaszak Eugeniusz | w | 3 | 3 | 3 | 2 | 73,40 | ||||||||||||
19R | Puk Jan | ||||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Kołacki Janusz | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |||||||||||||
14 | Marynowski Andrzej | u | - | - | - | ||||||||||||||
15 | Dzikowski Grzegorz | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
16 | Landowski Benedykt | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||
20R | Szymko Grzegorz | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||
Sędzia |
Irena Nadolna | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
ostateczna kolejność
DPP w grupie 2
Stal Gorzów
10
141
Start Gniezno
9
133
Apator Toruń
7
115
Wybrzeże Gdańsk
4
67
GKM Grudziądz
0
22