Torunianie wystąpili w pięciozespołowej 2 grupie
eliminacyjnej, gdzie
rozegrano cztery rundy DPP na torze każdej z drużyn, w każdej rundzie jeden z
zespołów pauzował. Torunianie nie startowali na torze w Gdańsku.
Do finału awansowały
zespoły które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach
5
runda DPP - grupa 2
17
sierpień 1979 - Toruń
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Kniaź Jerzy | 1 | 1 | 0 | - | 26 | 73,60 | ||||||||||||
2 | Makowski Marek | 1 | 3 | 3 | 0 | 75,70 | |||||||||||||
3 | Miastkowski Eugeniusz | 1 | 2 | 3 | 2 | 74,60 | |||||||||||||
4 | Kończykowski Marek | 3 | 2 | 1 | - | 2 | 75,40 | ||||||||||||
17R | Woźnicki Jan | 1 | 2 | 74,40 | |||||||||||||||
Klub | Gdańsk | B | A | C | A | C | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 75,40 | |
5 | Kołacki Janusz | 1 | 0 | 0 | 3 | 19 | 74,80 | ||||||||||||
6 | Szymko Grzegorz | 0 | 1 | 2 | 1 | 74,20 | |||||||||||||
7 | Jakoniuk | 0 | 2 | 2 | 3 | 75,80 | |||||||||||||
8 | Landowsk Benedykt | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 74,80 | ||||||||||||
18R | Dzikowski Grzegorz | 74,20 | |||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | A | D | B | D | A | D | A | C | C | C | B | C | D | C | A | D | 75,20 | |
9 | Licznerski Bernard | 0 | 0 | - | 1 | 19 | 74,60 | ||||||||||||
10 | Kościecha Roman | 2 | 3 | 3 | 2 | 75,40 | |||||||||||||
11 | Rapczyński Krzysztof | 3 | 0 | 1 | 2 | 75,60 | |||||||||||||
12 | Kędziora Lech | 0 | 0 | 1 | - | 3 | 79,20 | ||||||||||||
19R | Dichting Artur | 0 | 1 | ||||||||||||||||
Klub | Gorzów | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | D | A | A | B | C | B | ||
13 | Dubiec Ryszard | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | |||||||||||||
14 | Woźniak Mieczysław | 2 | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||||
15 | Fabiszewski Ryszard | - | - | - | - | ||||||||||||||
16 | Proch Bolesław | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | |||||||||||||
20R | Towalski Marek | 3 | 1 | 3 | 0 | ||||||||||||||
Sędzia |
Władysław Kaba | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Podziękowania dla Radka
Rucińskiego
za udostępnienie wyników
ostateczna kolejność
DPP w grupie 2
Stal Gorzów
11
145
Start Gniezno
7
90
Stal Toruń
6
97
Wybrzeże Gdańsk
5,5
100
GSŻ Grudziądz
0,5
47