Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 69,30 | |||||
1 | Śledź Dariusz | Lublin | d | 2 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 | 71,00 | |||||||||||||||||
2 | Szymkowiak Jarosław | Zielona Góra | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 12 | 3 | 3 | 69,00 | ||||||||||||||||
3 | Gollob Tomasz | Bydgoszcz | w | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 68,80 | |||||||||||||||||
4 | Kasprzak Dariusz | Leszno | d | 0 | 0 | u | 2 | 2 | 16 | 68,60 | |||||||||||||||||
5 | Fliegert Dariusz | Rybnik | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5 | 11 | 68,00 | |||||||||||||||||
6 | Gabor Waldemar | Opole | 3 | 0 | 1 | d | 0 | 5 | 12 | 70,20 | |||||||||||||||||
7 | Kaniecki Jacek | Grudziądz | 1 | 3 | 1 | u | 0 | 5 | 10 | 68,20 | |||||||||||||||||
8 | Lech Zbigniew | Wrocław | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 9 | 68,80 | |||||||||||||||||
9 | Rempała Jacek | Tarnów | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 69,00 | |||||||||||||||||
10 | Fajfer Tomasz | Gniezno | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | 2 | 4 | 69,20 | ||||||||||||||||
11 | Hućko Marek | Gorzów | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 13 | 69,80 | |||||||||||||||||
12 | Kuczwalski Krzysztof | Toruń | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 11 | 5 | 68,20 | |||||||||||||||||
13 | Banaszak Franciszek | Ostrów | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 14 | 69,40 | |||||||||||||||||
14 | Olszewski Jarosław | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 68,40 | |||||||||||||||||
15 | Paluch Piotr | Gorzów | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 8 | 69,40 | |||||||||||||||||
16 | Woźniak Jacek | Bydgoszcz | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | 69,20 | |||||||||||||||||
R1 | Guzowski Jacek | Zielona Góra | ns | -- | 67,80 | ||||||||||||||||||||||
R2 | Jucha Robert | Lublin | ns | -- | 69,80 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Lechosław Bartnicki |
69,00 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,00 |
Turniej nr 2
21 września 1988 - Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 70,80 | |||||
1 | Kasprzak Dariusz | Leszno | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 8 | 70,30 | |||||||||||||||||
2 | Kaniecki Jacek | Grudziądz | 2 | 2 | 0 | w | - | 4 | 13 | 71,30 | |||||||||||||||||
3 | Banaszak Franciszek | Ostrów | u | 0 | w | - | - | 0 | 16 | 70,70 | |||||||||||||||||
4 | Woźniak Jacek | Bydgoszcz | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 12 | 3 | 2 | 70,70 | ||||||||||||||||
5 | Gollob Tomasz | Bydgoszcz | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7 | 9 | 72,40 | |||||||||||||||||
6 | Paluch Piotr | Gorzów | 2 | w | 1 | 1 | 3 | 7 | 8 | 71,70 | |||||||||||||||||
7 | Dariusz Śledź | Lublin | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 9 | 6 | 70,80 | |||||||||||||||||
8 | Rempała Jacek | Tarnów | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 14 | 71,40 | |||||||||||||||||
9 | Fajfer Tomasz | Gniezno | w | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 12 | 71,30 | |||||||||||||||||
10 | Gabor Waldemar | Opole | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 72,20 | |||||||||||||||||
11 | Fliegert Dariusz | Rybnik | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | 70,70 | |||||||||||||||||
12 | Szymkowiak Jarosław | Zielona Góra | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 71,60 | |||||||||||||||||
13 | Olszewski Jarosław | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 1 | 71,50 | |||||||||||||||||
14 | Kuczwalski Krzysztof | Toruń | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 12 | 2 | 3 | 72,30 | ||||||||||||||||
15 | Hućko Marek | Gorzów | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 7 | 10 | 72,10 | |||||||||||||||||
16 | Lech Zbigniew | Wrocław | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 6 | 11 | 73,00 | |||||||||||||||||
R1 | Guzowski Jacek | Zielona Góra | 3 | 1 | 4 | nklas | 73,00 | ||||||||||||||||||||
R2 | Jucha Robert | Lublin | 0 | nklas | 73,00 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Józef Piekarski |
72,60 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
72,50 |
klasyfikacja końcowa
brązowego kasku 1988
1 | Olszewski Jarosław | Gdańsk | 28 | ||
2 | Woźniak Jacek | Bydgoszcz | 25 | ||
3 | Kuczwalski Krzysztof | Toruń | 23 | ||
4 | Szymkowiak Jarosław | Zielona Góra | 22 | ||
5 | Fajfer Tomasz | Gniezno | 17 | ||
6 | Fliegert Dariusz | Rybnik | 16 | ||
7 | Śledź Dariusz | Lublin | 16 | ||
8 | Paluch Piotr | Gorzów | 13 | ||
9 | Lech Zbigniew | Wrocław | 12 | ||
10 | Hućko Marek | Gorzów | 11 | ||
11 | Rempała Jacek | Tarnów | 11 | ||
12 | Gollob Tomasz | Bydgoszcz | 10 | ||
13 | Kasprzak Dariusz | Leszno | 9 | ||
14 | Kaniecki Jacek | Grudziądz | 9 | ||
15 | Gabor Waldemar | Opole | 6 | ||
16 | Banaszak Franciszek | Ostrów | 4 |