|
||||
|
||||
1946-08-11 | Mistrzostwa Torunia |
Pojemność do 100 ccm:
Zbigniew Raniszewski niezrzeszony czas - 5,28,6 Pojemność do 175 ccm: Pokorniewski TKM czas - 5,21,3 Pojemność do 200 ccm: Józef Gryzakowski TKM czas - 5,03,1 Pojemność do 250 ccm: Bączkowski TKM czas - 5,07,3 Pojemność do 350 ccm: Alojzy Zakrzewski niezrzeszony czas - 5,02,9 |
||
1946-09-22 |
Turniej indywidualny "Dni Torunia" |
Klasa do 100 ccm: 1. Zenon Turowski - KM Toruń - czas: 2,40,1 Klasa do 125 ccm: 1. Roman Urbanowski - Polonia Bydgoszcz - czas: 2,20,6 2. Władysław Gątkiewicz - Olimpia Grudziądz - czas: 2,22,0 Klasa do 200 ccm: 1. Józef Gryzakowski - KM Toruń - czas: 2,31,2 2. Jan Matczak - Olimpia Grudziądz - czas: 2,33,3 Klasa do 250 ccm: 1. ??? Pokornicki - Olimpia Grudziądz - czas: 2,26,1 2. ??? Frąckowiak - KM Chełmno - czas: 2,23,7 3. Bolesław Bonin - Polonia Bydgoszcz Klasa pow. 350 ccm : 1. Alfons Zakrzewski - KM Toruń - czas: 2,18,0 2. ??? Szałkowski - KM Chełmno - czas: 2,23,3 3. Edward Buda - Polonia Bydgoszcz Klasa pow.500 ccm: 1. Alfons Zakrzewski - KM Toruń - czas: 2,14,8 2. Tadeusz Zwoliński - Olimpia Grudziądz - czas: 2,16,7 3. Stanisław Przybyłka - Polonia Bydgoszcz - czas: 2,20,4 Wyścig juniorów - 5 okr: 1. ??? Mól - KM Toruń 2. Zbigniew Raniszewski - KM Toruń |
||
1947-07-20 | Ogólnopolskie wyścigi motocyklowe |
Klasa 100 ccm: Wojciechowski - TKM Toruń (5:2,02) Klasa 125 ccm: Zakrzewski - TKM Toruń (4:22,9) Klasa 250 ccm: Śmigiel - Bydgoszcz (4:17,7) Klasa 300 ccm: Matczak - Grudziądz (4:41,1) Klasa 350 ccm: Buda - Bydgoszcz (4:23,8) Klasa 500 ccm: Zakrzewski - TKM Toruń (4:22,9) |
||
1949-10-02 | Indywidualne Mistrzostwa Pomorza | |||
1950-04-10 | Turniej indywidualny | |||
1951-05-22 | Trójmecz Ligi Okręgowej (Gwardia Toruń - Unia II Leszno - Gwardia Bydgoszcz) | |||
1951-08-12 | Trójmecz Ligi Okręgowej (Gwardia Toruń - Stal Nakło - Stal Gdańsk) | |||
1951-09-09 | Trójmecz Ligi Okręgowej | |||
1952-05-18 | DMP Maszyn Przystosowanych - eliminacje okręgu pomorskiego | |||
1957-10-20 | Pokazowy trójmecz drużynowy (Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz - Skra Warszawa) | |||
1957-11-10 | Pokazowy mecz towarzyski Polonia Bydgoszcz - Skra Warszawa | |||
1958-05-25 | Mecz I ligi Skra Warszawa – Górnik Rybnik | |||
1958-06-22 | Mecz Towarzyski Skra Warszawa – Tramwajarz Łódź | |||
1958-07-06 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – UNIA II Leszno | |||
1958-07-19 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – Polonia II Bydgoszcz | |||
1958-07-__ | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – LPŻ Zielona Góra | |||
1958-08-__ | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – Start Gniezno | |||
1958-__-__ | Mecz I Ligi Legia Warszawa – Włókniarz Częstochowa | |||
1958-09-14 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – Polonia Piła | |||
1958-09-21 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – Neptun Gdańsk | |||
1958-10-00 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń – Kolejarz Rawicz | |||
1958-11-09 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia | |||
1959-04-12 | LPŻ Toruń - LPŻ Zielona Góra (testmecz 48 - 30) | |||
1959-06-09 | LPŻ Toruń - Ruda Hvezda (CSR) | |||
1959-07-08 | LPŻ Toruń - Ornarna Sztokholm (SWE) | |||
1959-08-22 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń - Wanda Nowa Huta 33:45 |
Gospodarze: Rose - 8, Jaworski - 12 (NCD-86,80
sek - V bieg), Kamiński - 8, Sargun - 2, Kowalski - 2, Cheładze - 1. Goście: Fijałkowski I - 14, Korus - 11, Zachara - 10, Fijałkowski II, Jaroszewicz, Andrzejewski |
||
1959-08-22 |
Gospodarze: Rose - 5, Szadziński - 5, Jaworski - 8, Kowalski - 1, Odrzywolski(Gniezno) - 3,
Cieślewicz(Gniezno) - 4 Goście: Świtała R, Świtała N, Sander, Kowalski, Stachowiak, Safian, Połkard - 6 |
|||
1959.10.04 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń - Stal Gorzów 32:42 |
Gospodarze: Rose -12, Sargun - 6, Szadziński - 5, Jaworski - ?, Szadziński - ?. Goście: Migoś - 9, Strecel - 11 |
||
1959.10.25 | Mecz towarzyski LPŻ Toruń - Polonia Piła 47:27 |
Gospodarze: Rose - 15 (NCD - 88,40 sek), Jaworski - 12, Sargun - 6, Ptak - 5, Kowalski - 5,
Cheładze -4. Goście: Gajdziński - 10, Bilejczyk - 7 |