indywidualne mistrzostwa świata juniorów 2018
Nr GP Poz. Start |
Zawodnik | turniej główny |
P K T |
finały |
P K T |
M C E |
CZAS 69,85 |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ||||||
1 | Lyager Andreas | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 9 | 70,43 | ||||||||||||||||||
2 | Kaczmarek Daniel | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 | 0 | 8 | 7 | 69,15 | |||||||||||||||||
3 | Hajek Filip | 0 | 0 | 1 | - | - | 1 | 1 | 16 | 69,78 | ||||||||||||||||||
4 | Kubera Dominik | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 11 | 1 | 12 | 5 | 67,96 | |||||||||||||||||
5 | Lambert Robert | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 13 | 2 | 2 | 17 | 2 | 69,17 | ||||||||||||||||
6 | Kurmis Davis | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 17 | 68,47 | ||||||||||||||||||
7 | Kling Joel | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 11 | 68,42 | ||||||||||||||||||
8 | Chmiel Robert | 1 | 0 | w | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 68,09 | ||||||||||||||||||
9 | Smektała Bartosz | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 13 | 3 | 1 | 17 | 3 | 67,74 | ||||||||||||||||
10 | Michaiłow Oleg | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 10 | 2 | 0 | 12 | 4 | 67,94 | ||||||||||||||||
11 | Hansen Patric | 1 | 2 | 1 | 3 | w | 7 | d4 | 7 | 8 | 69,63 | |||||||||||||||||
12 | Hjelmland Filip | 0 | 1 | w | 1 | 2 | 4 | 4 | 13 | 68,44 | ||||||||||||||||||
13 | Skorja Nick | 0 | u | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 14 | 67,74 | ||||||||||||||||||
14 | Bewley Daniel | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 10 | 69,42 | ||||||||||||||||||
15 | Drabik Maksym | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 3 | 3 | 20 | 1 | 69,,52 | ||||||||||||||||
16 | Jakobsen Frederik | 2 | 2 | 3 | 3 | t | 10 | 1 | 11 | 6 | 69,15 | |||||||||||||||||
17 | Trofimow Artiom | 0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 12 | 69,43 | ||||||||||||||||||||
18 | Matjuszonkoks Ernest | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 70,57 | |||||||||||||||||||||
Sędzia |
Giuseppe Grandi |
--,-- 69,66 68,88 70,03 |
||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
DS - Def Start
U - Upadek
SU - Spowodował U
K - Kontuzja
D - Defekt
W
- Wykluczenie
SS - Świeca Start
P - Powtórka
Biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Legenda |
22 lipca 2018 - Leszno (Polska)
Nr GP Poz. Start |
Zawodnik | turniej główny |
P K T |
finały |
P K T |
M C E |
CZAS 60,72 |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05p | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23p | ||||||
1 | Lampart Wiktor | 3 | u|w | 1 | 1 | 3 | 8 | 1 | 9 | 7 | 59,94 | |||||||||||||||||
2 | Hjelmland Filip | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 60,66 | ||||||||||||||||||
3 | Jakobsen Frederik | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 5 | 12 | 60,25 | ||||||||||||||||||
4 | Chmiel Robert | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 14 | 61,12 | ||||||||||||||||||
5 | Skorja Nick | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | 60,41 | ||||||||||||||||||
6 | Smektała Bartosz | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 13 | 3 | 2 | 18 | 2 | 60,94 | ||||||||||||||||
7 | Drabik Maksym | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 3 | u|3 | 21 | 1 | 60,59 | ||||||||||||||||
8 | Hansen Patrick | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | 8 | 9 | 61,28 | ||||||||||||||||||
9 | Bewley Dan | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 11 | 2 | 1 | 14 | 3 | 61,40 | ||||||||||||||||
10 | Hajek Filip | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 60,94 | ||||||||||||||||||
11 | Lyager Andreas | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 10 | 0 | 10 | 6 | 61,00 | |||||||||||||||||
12 | Lambert Robert | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 12 | 1 | 13 | 5 | 61,34 | |||||||||||||||||
13 | Kling Joel | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | 0 | 8 | 8 | 61,91 | |||||||||||||||||
14 | Kaczmarek Daniel | 1 | 2 | 2 | 0 | d | 5 | 5 | 11 | 61,91 | ||||||||||||||||||
15 | Kurmis Davis | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 15 | 61,31 | ||||||||||||||||||
16 | Kubera Dominik | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 11 | 2 | u|w | 13 | 4 | 62,31 | ||||||||||||||||
17 | Szlauderbach Szymon | - | - | 61,38 | ||||||||||||||||||||||||
18 | Trofimow Wiktor | - | - | 61,69 | ||||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Mika Laukkannen |
62,50 61,72 61,87 , |
||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
DS - Def Start
U - Upadek
SU - Spowodował U
K - Kontuzja
D - Defekt
W
- Wykluczenie
SS - Świeca Start
P - Powtórka
Biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Legenda |
28 września 2018 - Pardubice (Czechy)
Nr GP Poz. Start |
Zawodnik | turniej główny |
P K T |
finały |
P K T |
M C E |
CZAS 69,59 |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ||||||
1 | Chmiel Robert | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 11 | 0 | 11 | 6 | 68,03 | |||||||||||||||||
2 | Skorja Nick | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | 67,59 | ||||||||||||||||||
3 | Kaczmarek Daniel | 0 | 2 | 0 | d | 0 | 2 | 2 | 14 | 58,29 | ||||||||||||||||||
4 | Czugunow Gleb | 2 | 1 | 1 | 3 | w | 7 | 7 | 9 | 69,09 | ||||||||||||||||||
5 | Spiller Daniel | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 | 11 | 68,25 | ||||||||||||||||||
6 | Kvech Jan | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 12 | 68,28 | ||||||||||||||||||
7 | Mikel Patrik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 66,72 | ||||||||||||||||||
8 | Lambert Robert | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 13 | 3 | 2 | 18 | 2 | 70,41 | ||||||||||||||||
9 | Jakobsen Frederik | 2 | 2 | 2 | t | 2 | 8 | 1 | 9 | 8 | 70,15 | |||||||||||||||||
10 | Smektała Bartosz | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 3 | 3 | 21 | 1 | 70,52 | ||||||||||||||||
11 | Hajek Filip | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 15 | 69,65 | ||||||||||||||||||
12 | Drabik Maksym | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 2 | 0 | 13 | 4 | 70,07 | ||||||||||||||||
13 | Lyager Andreas | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 12 | w | 12 | 5 | 69,40 | |||||||||||||||||
14 | Kurmis Davis | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 6 | 10 | 69,41 | ||||||||||||||||||
15 | Kubera Dominik | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 9 | 2 | 1 | 12 | 3 | 70,12 | ||||||||||||||||
16 | Hansen Patrick | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 9 | 1 | 10 | 7 | 69,09 | |||||||||||||||||
17 | Chlupac Josef | 1 | 1 | 1 | 16 | 70,19 | ||||||||||||||||||||||
18 | brak zawdnika | - | - | - | 69,50 | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Christina Turnbull |
69,82 68,78 69,28 |
||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
DS - Def Start
U - Upadek
SU - Spowodował U
K - Kontuzja
D - Defekt
W
- Wykluczenie
SS - Świeca Start
P - Powtórka
Biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Legenda |
Klasyfikacja końcowa
IMŚJ 2018 |
|||||||
m-ce | nr | Zawodnik | Kraj |
Daugavpils |
Leszno |
Pardubice |
Razem |
1 | 6 | Smektała Bartosz | 17 | 18 | 21 | 56 | |
2 | 1 | Drabik Maksym | 20 | 18 | 13 | 54 | |
3 | 505 | Lambert Robert | 17 | 13 | 18 | 48 | |
4 | 8 | Kubera Dominik | 12 | 13 | 12 | 37 | |
5 | 114 | Lyager Andreas | 7 | 10 | 12 | 29 | |
6 | 41 | Jakobsen Frederik | 11 | 5 | 9 | 25 | |
7 | 124 | Hansen Patric | 7 | 8 | 10 | 25 | |
8 | 99 | Bewley Daniel | 7 | 14 | -K- | 21 | |
9 | 12 | Chmiel Robert | 1 | 3 | 11 | 15 | |
10 | 4 | Kaczmarek Daniel | 8 | 5 | 2 | 15 | |
11 | 693 | Kling Joel | 6 | 8 | - | 14 | |
12 | DK | Michaiłow Oleg | 12 | - | - | 12 | |
13 | 98 | Skorja Nick | 3 | 5 | 4 | 12 | |
14 | DK | Lampart Wiktor | - | 9 | - | 9 | |
15 | 33 | Hjelmland Filip | 4 | 5 | - | 9 | |
16 | 2 | Czugunow Gleb | -K- | -K- | 7 | 7 | |
17 | 15 | Kurmis Davis | 0 | 1 | 6 | 7 | |
18 | RT | Trofimow Artiom | 5 | - | - | 5 | |
19 | 596 | Spiller Daniel | - | - | 5 | 5 | |
20 | DK | Kvech Jan | - | - | 5 | 5 | |
21 | 165 | Hajek Filip | 1 | 0 | 2 | 3 | |
22 | RT | Chlupac Josef | - | - | 1 | 1 | |
23 | RZ | Mikel Patrik | - | - | 0 | 0 | |
24 | RT | Matjuszonkoks Ernest | 0 | - | - | 0 | |
25 | RT | Szlauderbach Szymon | - | - | - | - | |
26 | RT | Trofimow Wiktor | - | - | - | - | |
(DK) - zawodnik startujący z "dziką" kartą |