Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Screen Joe | Anglia | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14 | 65,72 | |||||||||||||||||
2 | Sullivan Ryan | Australia | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 11 | 3 | 3 | 65,36 | ||||||||||||||||
3 | Lindbeack Antonio | Szwecja | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 | 6 | 66,12 | |||||||||||||||||
4 | Harris Chris | Anglia | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 13 | 66,10 | |||||||||||||||||
5 | Ułamek Sebastian | Polska | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 65,99 | |||||||||||||||||
6 | Kasprzak Krzysztof | Polska | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 67,01 | |||||||||||||||||
7 | Crump Jason | Australia | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 13 | 2 | 66,14 | |||||||||||||||||
8 | Węgrzyk Mariusz | Polska | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | 66,76 | |||||||||||||||||
9 | Nicki Pedersen | Dania | 2 | ` | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 67,18 | ||||||||||||||||
10 | Jankowski Łukasz | Polska | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 66,15 | |||||||||||||||||
11 | Jonsson Andreas | Szwecja | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11 | 1 | 5 | 66,89 | ||||||||||||||||
12 | Piaszczyński Maciej | Polska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 66,39 | |||||||||||||||||
13 | Hampel Jarosław | Polska | 1 | 2 | 1 | d4 | 3 | 7 | 9 | 66,88 | |||||||||||||||||
14 | Kościecha Robert | Polska | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 12 | 66,69 | |||||||||||||||||
15 | Max Mikael | Szwecja | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | 66,71 | |||||||||||||||||
16 | Adams Leigh | Australia | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 11 | 2 | 4 | 67,21 | ||||||||||||||||
R1 | Huszcza Andrzej | Polska | - | - | 68,52 | ||||||||||||||||||||||
R2 | 66,12 | ||||||||||||||||||||||||||
sędzia: Leszek Demski |
67,06 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
67,60 67,28 |
Po zawodach rozegrano miniturniej
memoriałowy Mirosława Borowicza
1. Skórnicki (68,04),
Pawliczek, Idziorek, Huszcza (t)
2. Idziorek (67,89),
Pawliczek, Skórnicki, Huszcza
3. Huszcza (67,71),
Skórnicki, Idziorek, Pawliczek
Ostateczna kolejność w memoriale
Skórnicki Adam - 6 pkt
Idziorek Emil - 5 pkt
Pawliczek Adam - 4 pkt
Huszcza Andrzej - 3 pkt