I runda NICE Cup - grupa północ
07 czerwca 2015 - Ostrów
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Ajtner-Gollob Oskar Ostrów 2      2       3       3       2       12 3 3 15 1 68,16
2 Rydlewski Patryk Bydgoszcz u|w         -       -       -       -     0     0 16 68,17
3 Krzyżanowski Dawid Toruń 1           3       2       3       1   10 2 1 11 3 68,35
4 Borowicz Mateusz Ostrów 3             3       3       3       3 15   2 17 2 68,20
5 Sikora Patryk Toruń   2     1         1         2         2 8     8 8 68,56
6 Wawrzyniak Dawid Gniezno   t       3     1             1     3   8     8 7 68,86
7 Fajfer Patryk Gniezno   us         0         1 2         3     6     6 9 67,43
8 Nowak Marcin Grudziądz   3           d2     3     2     3       11 1   11 5 67,64
9 Pawlak Arkadiusz Piła     3   d2           1         0   u2     4     4 12 69,22
10 Wolniewiński Patryk Gniezno     2     2           0     u|w   d2       4     4 13 66,18
11 Grzegorczyk Kacper Piła     d3       1   2         1           1 5     5 11 67,04
12 Hassa Bartosz Gorzów     t         1   2     cz           -   3     3 14 67,04
13 Piosicki Michał Gniezno       3 3             2   3         2   13   0 13 4 67,23
14 Łukaszewski Jakub Gorzów       t   1         t   1             d4 2     2 15 67,57
15 Trzensiok Mike Grudziądz       2     2     3           2 1       10 0   10 6 68,20
16 Kopeć-Sobczyński Igor Toruń       1       2 0           1     2     6     6 10 67,71
R1 - -                                         -     - - 67,51
R2 - -                                         -     - - 68,22

sędzia: Leszek Demski

68,38
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
68,52
69,04
67,33
   
II runda NICE Cup - grupa północ
01 lipca 2015 - Grudziądz
Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Kopeć- Sobczyński Igor Toruń -      0       1       1       1       3     3 13 69,37
2 Nowacki Kamil Gorzów 3         3       0       1       u     7     7 10 68,13
3 Sikora Patryk Toruń 1           1       1       2       2   7     7 8 68,83
4 Karczmarz Rafał Gorzów 2             3       u       1       2 8     8 7 69,13
5 Hassa Bartosz Gorzów   u|w     1         1         1         1 4     4 12 69,31
6 Przywieczerski Tomasz Toruń   u|cz       -     -             -     -   0     0 14 72,16
7 Nowak Marcin Grudziądz   3         2         3 3         2     13 2 2 15 2 68,08
8 Jóźwik Karol Bydgoszcz   2           2     2     2     2       10 cz   10 6 68,40
9 Ajtner-Gollob Oskar Ostrów     3   3           3         2   3     14   1 14 3 69,97
10 brak zawodnika -     -     -           -     -   -       -     - - 69,77
11 Łęgowik Hubert Grudziądz     2       0   3         3           3 11 3 3 14 1 69,02
12 Bieliński Aureliusz Gdańsk     1         1   2     2           1   7     7 9 67,47
13 Rydlewski Patryk Bydgoszcz       1 2             2   u|w         3   8     8 8 69,07
14 brak zawodnika -       -   -         -   -             - -     - - 69,26
15 Borowicz Mateusz Ostrów       3     3     3           3 3       15   w 15 4 70,76
16 Danielewicz Mateusz Grudziądz       2       0 2           3     1     8 1   8 6 69,22
R1 brak zawodnika -                                         -     - - 69,53
R2 brak zawodnika -                                         -     - - 68,70

sędzia: x

70,27
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
69,13
69,57
69,12


III runda NICE Cup - grupa północ
28 sierpnia 2015 - Bydgoszcz


Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Stalkowski Damian Bydgoszcz 1      1       3       1       3       9     9 5 64,70
2 Niwacki Kamil Gorzów 3         3       su|w       2       3     11     11 2 64,60
3 Krakowiak Norbert Ostrów u4|w           d3       3       2       3   8     8 6 65,38
4 Trzensiok Mike Grudziądz 2             3       3       3       3 14     14 1 66,40
5 Orwat Tomasz Bydgoszcz   u3     2         1         0         2 5     5 14 65,24
6 Rujner Mateusz Grudziądz   3       2     2             -     -   7     7 8 66,36
7 Gruchalski Michał Częstochowa   2         3         1 3         2     11     11 3 65,70
8 Danielewicz Mateusz Grudziądz   d3           1     1     1     0       3     3 15 65,38
9 Sitarek Patryk Bydgoszcz     3   3           2         1   1     10     10 4 66,38
10 Woźniak Adrian Częstochowa     0     1           2     1   2       6     6 11 67,11
11 Kopeć-Sobczyński Igor Toruń     2       2   1         d4           1 6     6 12 66,34
12 Kościelski Marcin Toruń     1         u|w   2     2           1   6     6 13 64,13
13 Burzyński Mateusz Zielona Góra       - -             -   -         -   -     - - 65,97
14 Sikora Patryk Toruń       u|-   -         -   -             - 0     0 16 66,67
15 Bieliński Aureliusz Gdańsk       su|w     1     3           2 1       7     7 10 65,93
16 Hassa Bartosz Gorzów       3       2 0           3     u4     8     8 7 66,03
R1 Turowski Marcin Toruń       2 0             0   3         2   7     7 9 67,48
R2 - -                                                   66,35

sędzia: Remigiusz Substyk

66,53
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
65,92

IV runda NICE Cup - grupa północ
16 września 2015 - Toruń


Lp. Imię i nazwisko
zawodnika
Klub B           I           E           G           I P
K
T
  P
K
T
M
C
E
C
Z
A
S
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Rydlewski Patryk Bydgoszcz 3      1       2       2       2       10 0   10 5 64,16
2 Stalkowski Damian Bydgoszcz 0         u|w       -       -       -     0     0 18 63,07
3 Wawrzyniak Dawid Gniezno 2           2       2       2       2   10 2 0 10 4 63,10
4 Beśko Patryk Gdańsk 1             2       2       F|2       2 9 1   9 6 61,27
5 Rujner Mateusz Grudziądz   3     2         3         3         3 14   1 15 3 63,13
6 Sitarek Patryk Bydgoszcz   3       u|3     -             -     -   5     5 10 -
7 Trzensik Mike Grudziądz   1         3         3 3         3     13   3 16 1 63,77
8 Kościelski Marcin Toruń   0           0     0     2     3       5     5 9 63,07
9 Krakowiak Norbert Ostrów     2   3           3         3   2     13 3 2 15 2 64,59
10 Sobczyński-Kopeć Igor Toruń     0     2           u3|w     1   1       4     4 13 62,59
11 Bieliński Aureliusz Gdańsk     1       1   3         3           t 8     8 8 62,64
12 Hassa Bartosz Gorzów     3         3   2     su|u|w           -   8     8 7 64,04
13 Turowski Marcin Toruń       1 0             u4|w   0         3   4     4 11 63,14
14 Nowacki Kamil Gorzów       3   su|w         cz   -             - 3     3 15 63,95
15 Danielewicz Mateusz Grudziądz       0     u     0           1 0       1     1 17 62,10
16 Wawrzyniak Marcin Gniezno       2       1 1           0     0     4     4 12 63,01
R1 Przywieczerski Tomasz Toruń                 u|0   1     1       1 1   4     4 14 63,59
R2 Orwat Tomasz Bydgoszcz                   1     u1|1     0     0 1 3     3 16 63,30

sędzia: Piotr Nowak

63,49
T - Taśma     K  - Kontuzja     DS - Def Start     D - Defekt     U - Upadek     W - Wykluczenie     SU-Spowodował U     SS - Świeca Start     P - Powtórka Biegu
CZ
- Przekroczenie Czasu 2    
F - Falstart (nierówny start)     2x ; dwa koła poza wew. linią toru     "-" - zawodnik nie wystartował w biegu
Tor
A
Tor
B
Tor
C
Tor
D
62,07
??,??
??,??


klasyfikacja końcowa Cup - grupa północ


     
M-ce Zawodnik Klub RAZEM
1 Trzensiok Mike Grudziądz 10 - 14 16 40
2 Borowicz Mateusz Ostrów 17 15 - - 32
3 Ajtner-Gollob Oskar Ostrów 15 15 - - 30
4 Nowak Marcin Grudziądz 11 15 - - 26
5 Krakowiak Norbert Ostrów - - 8 15 23
- Hassa Bartosz Gorzów 3 4 8 8 23
7 Rujner Mateusz Grudziądz - - 7 15 22
- Bieliński Aureliusz Gdańsk - 7 7 8 22
9 Nowacki Kamil Gorzów - 7 11 3 21
10 Kopeć-Sobczyński Igor Toruń 6 3 6 4 19
11 Rydlewski Patryk Bydgoszcz 0 8 - 10 18
- Wawrzyniak Dawid Gniezno 8 - - 10 18
13 Sitarek Patryk Bydgoszcz - - 10 5 15
- Sikora Patryk Toruń 8 7 0 - 15
15 Piosicki Michał Gniezno 13 - - - 13
16 Danielewicz Mateusz Grudziądz - 8 3 1 12
17 Krzyżanowski Dawid Toruń 11 - - - 11
- Gruchalski Michał Częstochowa - - 11 - 11
- Turowski Marcin Toruń - - 7 4 11
- Kościelski Marcin Toruń - - 6 5 11
21 Jóźwik Karol Bydgoszcz - 10 - - 10
22 Beśko Patryk Gdańsk - - - 9 9
- Stalkowski Damian Bydgoszcz - - 9 0 9
24 Karczmarz Rafał Gorzów - 8 - - 8
- Orwat Tomasz Bydgoszcz - - 5 3 8
26 Fajfer Patryk Gniezno 6 - - - 6
- Woźniak Adrian Częstochowa - - 6 - 6
28 Grzegorczyk Kacper Piła 5 - - - 5
29 Przywieczerski Tomasz Toruń - 0 - 4 4
- Wolniewiński Patryk Gniezno 4 - - - 4
- Pawlak Arkadiusz Piła 4 - - - 4
- Wawrzyniak Marcin Gniezno - - - 4 4
33 Łukaszewski Jakub Gorzów 2 - - - 2
34 Burzyński Mateusz Zielona Góra - - 0 - 0

Przez cały sezon najmłodsi zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach eliminacyjnych: północnej i południowej. W każdej z nich odbyły się po 4 turnieje eliminacyjne. W grupie północnej triumfował Mike Trzensiok, a w grupie południowej najlepszy okazał się Oskar Bober.
W finale, który odbył się 17 października na torze w Rybniku, rywalizowało 7 najlepszych zawodników z każdej grupy oraz dwóch zawodników wskazanych przez organizatora. Zawodnicy rywalizowali o nagrodę główną w postaci stypendium sportowego na rok 2016, które zostało ufundowane przez sponsora tytularnego Nice PLŻ - firmę Nice. 
Finałowy turniej był jednocześnie czwartą edycją Memoriału Władysława Pietrzaka - wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej Federacji Motocyklowej, człowieka powszechnie uznawanego za twórcę sportu żużlowego w znanej postaci, który w młodości bronił honoru ojczyzny w czasie Powstania Warszawskiego.
Władysław Pietrzak był jednym z pionierów rozwoju polskiego żużla, a także wielkim patriotą. Poprzednie edycje memoriału Władysława Pietrzaka padały łupem Piotra Pawlickiego (2011, Piła), Oskara Fajfera (2013, Ostrów Wielkopolski) i Macieja Fajfera (2014, Lublin).

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt