Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | w | 3 | 3 | 3 | 2 | 11 | 5 | 66,00 | |||||||||||||||||
2 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 12 | 2 | 64,80 | |||||||||||||||||
3 | Jerzy Rembas | Gorzów | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12 | 66,00 | |||||||||||||||||
4 | Dariusz Stenka | Gdańsk | 1 | - | - | - | - | 1 | 15 | 66,20 | |||||||||||||||||
5 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 66,00 | |||||||||||||||||
6 | Wojciech Załuski | Opole | d | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | 66,40 | |||||||||||||||||
7 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 65,60 | |||||||||||||||||
8 | Wiesław Pawlak | Zielona Góra | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6 | 10 | 67,80 | |||||||||||||||||
9 | Zdzisław Rutecki | Bydgoszcz | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | 67,00 | |||||||||||||||||
10 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 16 | 66,00 | |||||||||||||||||
11 | Piotr Pyszny | Rybnik | 1 | 1 | 1 | d | - | 3 | 13 | 68,20 | |||||||||||||||||
12 | Zenon Plech | Gdańsk | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 12 | 3 | 67,10 | |||||||||||||||||
13 | Ryszard Franczyszyn | Gorzów | d | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 14 | 66,40 | |||||||||||||||||
14 | Henryk Bem | Rybnik | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 66,40 | |||||||||||||||||
15 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 3 | 2 | w | 3 | 3 | 11 | 4 | 66,00 | |||||||||||||||||
16 | Piotr Podrzycki | Gniezno | 1 | 2 | u | 2 | u | 5 | 11 | 66,60 | |||||||||||||||||
R1 | Bronisław Klimowicz | Rybnik | 0 | 1 | 1 | nklas | 66,60 | ||||||||||||||||||||
R2 | Zenon Kasprzak | Leszno | 2 | 2 | 4 | nklas | 67,80 | ||||||||||||||||||||
R3 | Jacek Brucheiser | Ostrów | 0 | 0 | 0 | nklas | 67,20 | ||||||||||||||||||||
R4 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 0 | 0 | nklas | 66,80 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Czernecki |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 68,00 | |||||||||||||||||
2 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 13 | 3 | 2 | 68,20 | ||||||||||||||||
3 | Zenon Plech | Gdańsk | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 13 | - | 4 | 70,00 | ||||||||||||||||
4 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 8 | 6 | 79,20 | |||||||||||||||||
5 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 10 | 5 | 68,80 | |||||||||||||||||
6 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | 3 | 68,80 | ||||||||||||||||
7 | Henryk Bem | Rybnik | 1 | w | 3 | 1 | 2 | 7 | 9 | 68,80 | |||||||||||||||||
8 | Zdzisław Rutecki | Bydgoszcz | d | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | 69,40 | |||||||||||||||||
9 | Jacek Brucheiser | Ostrów | 3 | 1 | w | 0 | 1 | 5 | 10 | 69,40 | |||||||||||||||||
10 | Wiesław Pawlak | Zielona Góra | u | 1 | - | - | - | 1 | 13 | 70,00 | |||||||||||||||||
11 | Piotr Podrzycki | Gniezno | 2 | 1 | 0 | d | 1 | 4 | 11 | 68,80 | |||||||||||||||||
12 | Jerzy Rembas | Gorzów | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 12 | 70,40 | |||||||||||||||||
13 | Piotr Pyszny | Rybnik | d | d | - | - | - | 0 | 14 | 71,00 | |||||||||||||||||
14 | zastąpiony przez R2 | --- | - | - | - | - | - | - | - | 71,00 | |||||||||||||||||
15 | Dariusz Stenka | Gdańsk | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 70,20 | |||||||||||||||||
16 | --- | --- | - | - | - | - | - | - | - | 70,20 | |||||||||||||||||
R1 | Piotr Żyto | Gdańsk | 3 | 1 | 1 | d | 1 | 6 | nklas | 70,20 | |||||||||||||||||
R2 | Bogdan Skrobisz | Gdańsk | w | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | nklas | 71,20 | |||||||||||||||||
R3 | Leszek Mischke | Gdańsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | nklas | 70,40 | ||||||||||||||||||
R4 | Grzegorz Dzikowski | Gdańsk | w | - | - | 0 | nklas | 71,00 | |||||||||||||||||||
sędzia: Aleksander Chmielewski |
71,00 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Turniej nr 3
05 września 1985 - Zielona Góra
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | 69,60 | |||||||||||||||||
2 | Zenon Plech | Gdańsk | 0 | 0 | 2 | - | - | 2 | 13 | 69,10 | |||||||||||||||||
3 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 71,00 | |||||||||||||||||
4 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | 70,30 | |||||||||||||||||
5 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 2 | 2 | 3 | 2 | u | 9 | 6 | 70,90 | |||||||||||||||||
6 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 2 | 70,70 | |||||||||||||||||
7 | Jacek Brucheiser | Ostrów | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 10 | 5 | 70,60 | |||||||||||||||||
8 | Henryk Bem | Rybnik | 0 | 3 | d | - | - | 3 | 11 | 71,00 | |||||||||||||||||
9 | Zdzisław Rutecki | Bydgoszcz | 2 | 3 | 2 | w | 3 | 10 | 4 | 70,90 | |||||||||||||||||
10 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | w | 2 | d | - | - | 2 | 12 | 71,90 | |||||||||||||||||
11 | zastąpiony przez R3 | --- | - | - | - | - | - | - | - | 70,50 | |||||||||||||||||
12 | Jerzy Rembas | Gorzów | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 10 | 71,60 | |||||||||||||||||
13 | zastąpiony przez R1 | --- | - | - | - | - | - | - | - | 70,60 | |||||||||||||||||
14 | Wiesław Pawlak | Zielona Góra | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 11 | 3 | 73,90 | |||||||||||||||||
15 | zastąpiony przez R2 | --- | - | - | - | - | - | - | - | 70,30 | |||||||||||||||||
16 | Wojciech Załuski | Opole | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | 70,90 | |||||||||||||||||
R1 | Marek Molka | Zielona Góra | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 | nklas | 72,20 | |||||||||||||||||
R2 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | nklas | 73,00 | |||||||||||||||||
R3 | Robert Mordal | Zielona Góra | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | nklas | 70,60 | |||||||||||||||||
R4 | Jan Połubiński | Zielona Góra | 2 | 2 | 4 | nklas | 71,50 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Siwiak |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
1 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 11,13,15 | 25 | |
2 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 14,14,6 | 28 | |
3 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 11,8,14 | 25 | |
4 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 12,13,9 | 25 | |
5 | Zenon Plech | Gdańsk | 12,13,2 | 25 | |
6 | Andrzej Huszcza | Zielona Góra | 11,10,9 | 21 | |
7 | Wiesław Pawlak | Zielona Góra | 6,1,11 | 17 | |
8 | Zdzisław Rutecki | Bydgoszcz | 7,7,10 | 17 | |
9 | Henryk Bem | Rybnik | 9,7,3 | 16 | |
10 | Jacek Brucheiser | Ostrów | 0,5,10 | 15 | |
11 | Wojciech Załuski | Opole | 7,-,7 | 14 | |
12 | Jerzy Rembas | Gorzów | 4,4,6 | 10 | |
13 | Dariusz Stenka | Gdańsk | 1,8,- | 9 | |
14 | Piotr Podrzycki | Gniezno | 5,4,- | 9 | |
15 | Piotr Pyszny | Rybnik | 3,0,- | 3 | |
16 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 0,-,2 | 2 | |
Zaliczono po dwa najlepsze wyniki odrzucając najsłabszy. Sklasyfikowano tylko tych finalistów którzy wystąpili w co najmniej dwóch finałowych turniejach. |