Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Marek Towalski | Gorzów | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 71,20 | |||||||||||||||||
2 | Ryszard Buśkiewicz | Bydgoszcz | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 10 | 4 | 71,20 | |||||||||||||||||
3 | Stanisław Pogorzelski | Opole | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 13 | 70,20 | |||||||||||||||||
4 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 14 | 70,60 | |||||||||||||||||
5 | Jan Ząbik | Toruń | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9 | 6 | 71,40 | |||||||||||||||||
6 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 9 | 7 | 70,20 | |||||||||||||||||
7 | Antoni Skupień | Rybnik | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 12 | 71,80 | |||||||||||||||||
8 | Marek Kępa | Lublin | w | 1 | 1 | 0 | d | 2 | 16 | 72,60 | |||||||||||||||||
9 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 72,40 | |||||||||||||||||
10 | Leonard Raba | Opole | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 71,80 | |||||||||||||||||
11 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 1 | 1 | 0 | 1 | d | 3 | 15 | 73,40 | |||||||||||||||||
12 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 13 | 2 | 75,50 | |||||||||||||||||
13 | Henryk Jasek | Wrocław | d | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | 11 | 72,90 | |||||||||||||||||
14 | Bernard Jąder | Leszno | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 10 | 73,00 | |||||||||||||||||
15 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 12 | 13 | 71,40 | |||||||||||||||||
16 | Leon Kujawski | Gniezno | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 9 | 72,30 | |||||||||||||||||
R1 | Henryk Piekarski | Wrocław | 1 | 1 | nklas | 71,40 | |||||||||||||||||||||
R2 | ??? | ??? | --- | --- | 73,50 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Bonifacy Langner |
74,60 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
74,10 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Henryk Jasek | Wrocław | d | 1 | 0 | - | - | 1 | 14 | 76,20 | |||||||||||||||||
2 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 7 | 10 | 76,60 | |||||||||||||||||
3 | Bernard Jąder | Leszno | 3 | 3 | 3 | d | 3 | 12 | 2 | 75,00 | |||||||||||||||||
4 | Antoni Skupień | Rybnik | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 9 | 76,40 | |||||||||||||||||
5 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 12 | 3 | 76,00 | |||||||||||||||||
6 | Ryszard Buśkiewicz | Leszno | 3 | 0 | 3 | 3 | d | 9 | 6 | 75,60 | |||||||||||||||||
7 | Stanisław Pogorzelski | Opole | d | 1 | 1 | u | - | 2 | 13 | 77,40 | |||||||||||||||||
8 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 1 | d | 2 | 1 | 2 | 6 | 11 | 78,00 | |||||||||||||||||
9 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | d | d | d | d | 0 | 0 | 15 | 76,80 | |||||||||||||||||
10 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 13 | 1 | 76,60 | |||||||||||||||||
11 | Jan Ząbik | Toruń | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 12 | 4 | 77,80 | |||||||||||||||||
12 | Marek Towalski | Gorzów | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12 | 77,80 | |||||||||||||||||
13 | Leon Kujawski | Gniezno | 1 | 2 | 2 | d | 2 | 7 | 8 | 78,40 | |||||||||||||||||
14 | Leonard Raba | Opole | 3 | 3 | 1 | 2 | d | 9 | 7 | 79,00 | |||||||||||||||||
15 | Marek Kępa | Lublin | u | - | - | - | - | 0 | 16 | 77,40 | |||||||||||||||||
16 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 10 | 5 | 78,60 | |||||||||||||||||
R1 | Marek Ziarnik | Bydgoszcz | 1 | d | 2 | 0 | 3 | nklas | 76,60 | ||||||||||||||||||
R2 | Paweł Bukiej | Bydgoszcz | 3 | 1 | 2 | 6 | nklas | 79,00 | |||||||||||||||||||
sędzia: Aleksander Chmielewski |
78,80 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
79,20 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Ryszard Buśkiewicz | Leszno | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 9 | 6 | 76,80 | |||||||||||||||||
2 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 1 | 2 | 10 | 4 | 77,00 | |||||||||||||||||
3 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | w | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 10 | 77,80 | |||||||||||||||||
4 | Jan Ząbik | Toruń | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 8 | 9 | 78,00 | |||||||||||||||||
5 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 2 | 1 | d | 2 | 3 | 8 | 7 | 76,00 | |||||||||||||||||
6 | Henryk Jasek | Wrocław | 1 | d | d | 3 | 0 | 4 | 14 | 77,80 | |||||||||||||||||
7 | Antoni Skupień | Rybnik | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 12 | 77,60 | ||||||||||||||||||
8 | Leonard Raba | Opole | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 5 | 77,20 | |||||||||||||||||
9 | Marek Towalski | Gorzów | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 11 | 3 | 77,80 | |||||||||||||||||
10 | Bernard Jąder | Leszno | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 77,60 | |||||||||||||||||
11 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 77,20 | |||||||||||||||||
12 | Lech Kędziora | Grudziądz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 11 | 76,80 | |||||||||||||||||
13 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 13 | 2 | 77,00 | |||||||||||||||||
14 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 8 | 8 | 76,80 | |||||||||||||||||
15 | Stanisław Pogorzelski | Opole | d | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15 | 78,00 | |||||||||||||||||
16 | Leon Kujawski | Gniezno | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 13 | 77,00 | |||||||||||||||||
R1 | Krzysztof Rapczyński | Grudziądz | 0 | 0 | nklas | 77,40 | |||||||||||||||||||||
R2 | Jan Szydlik | Grudziądz | ns | --- | 78,20 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Irena Nadolna |
79,60 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
77,00 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Włodzimierz Heliński | Leszno | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 | 7 | 74,40 | ||||||||||||||||||
2 | Leonard Raba | Opole | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 1 | 72,20 | ||||||||||||||||||
3 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | u | 0 | 1 | d | 1 | 16 | 73,00 | ||||||||||||||||||
4 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | d | u | 2 | 0 | 2 | 11 | 75,20 | ||||||||||||||||||
5 | Marek Towalski | Gorzów | 2 | d | - | - | 2 | 12 | 71,80 | ||||||||||||||||||
6 | Pavel Karnas | CSRS | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | 75,20 | ||||||||||||||||||
7 | Jan Ząbik | Toruń | 3 | 2 | 3 | 2 | 10 | 3 | 71,80 | ||||||||||||||||||
8 | Jiri Jirout | CSRS | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | 8 | 73,20 | ||||||||||||||||||
9 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 | 5 | 72,20 | ||||||||||||||||||
10 | Ryszard Buśkiewicz | Leszno | u | u | 1 | 1 | 2 | 15 | 74,20 | ||||||||||||||||||
11 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 3 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | 74,20 | ||||||||||||||||||
12 | Leon Kujawski | Gniezno | 1 | 1 | 0 | d | 2 | 14 | 75,00 | ||||||||||||||||||
13 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 13 | 74,20 | ||||||||||||||||||
14 | Alfred Siekierka | Opole | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | II2 | 72,00 | ||||||||||||||||||
15 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 10 | 74,20 | ||||||||||||||||||
16 | Edward Jancarz | Gorzów | u | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | 75,00 | ||||||||||||||||||
R1 | Bernard Jąder | Leszno | 2 | 3 | 5 | nklas | |||||||||||||||||||||
R2 | ??? | ??? | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Tadeusz Skiba |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
1 | Bolesław Proch | Bydgoszcz | 12,12,14,9 | 47 | |
2 | Leonard Raba | Opole | 15,9,9,12 | 45 | |
3 | Jan Ząbik | Toruń | 9,12,8,10 | 39 | |
4 | Wojciech Żabiałowicz | Toruń | 3,13,8,9 | 33 | |
5 | Ryszard Buśkiewicz | Leszno | 10,9,9,2 | 30 | |
6 | Mirosław Berliński | Gdańsk | 9,7,8,5 | 29 | |
7 | Jerzy Kochman | Świętochłowice | 13,0,13,2 | 28 | |
8 | Marek Towalski | Gorzów | 9,5,11,2 | 27 | |
9 | Maciej Jaworek | Zielona Góra | 9,6,10,1 | 26 | |
10 | Jan Krzystyniak | Zielona Góra | 3,10,7,2 | 22 | |
11 | Leon Kujawski | Gniezno | 6,7,5,2 | 20 | |
Sklasyfikowano tylko zawodników, którzy wystąpili we wszystkich turniejach finałowych |