Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 73,70 | |||||
1 | Robert Sawina | Toruń | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12 | 3 | 74,10 | |||||||||||||||||
2 | Krzysztof Fliegert | Rybnik | u | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 13 | 74,40 | |||||||||||||||||
3 | Marek Hućko | Gorzów | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 9 | 9 | 75,00 | |||||||||||||||||
4 | Madej Głód | Bydgoszcz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 73,20 | |||||||||||||||||
5 | Jacek Rempała | Tarnów | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 13 | 3 | I | 75,20 | ||||||||||||||||
6 | Piotr Leśniowski | Tarnów | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 | 9 | 7 | 74,10 | |||||||||||||||||
7 | Andrzej Zarzecki | Zielona Góra | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 13 | 2 | 2 | 74,20 | ||||||||||||||||
8 | Zbigniew Lech | Wrocław | 0 | 3 | d | 3 | 3 | 9 | 6 | 74,10 | |||||||||||||||||
9 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 10 | V | 74,50 | |||||||||||||||||
10 | Robert Bonin | Bydgoszcz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 14 | 74,20 | |||||||||||||||||
11 | Robert Kużdżał | Tarnów | d | 1 | 3 | 2 | 1 | 7 | 10 | 75,30 | |||||||||||||||||
12 | Piotr Paluch | Gorzów | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 9 | 8 | 73,90 | |||||||||||||||||
13 | Piotr Gancarz | Rzeszów | 2 | t | 2 | 0 | 0 | 4 | 12 | 74,30 | |||||||||||||||||
14 | Tomasz Gollob | Bydgoszcz | 3 | 2 | 3 | w | 2 | 10 | 4 | 75,30 | |||||||||||||||||
15 | Tomasz Pawelec | Lublin | d | 0 | d | 1 | 1 | 2 | 15 | 74,10 | |||||||||||||||||
16 | Piotr Zięba | Tarnów | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | 11 | 74,40 | |||||||||||||||||
R1 | Sławomir Derdziński | Toruń | 0 | 0 | nklas | 74,60 | |||||||||||||||||||||
R2 | Mirosław Bas | Świętochłowice | ns | - | 74,90 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Maciej Spychała |
74,10 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
74,30 |
Turniej nr 2
18 września 1991 - Opole
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 63,20 | |||||
1 | Maciej Głód | Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 | 0 | w | 1 | 16 | 63,00 | |||||||||||||||||
2 | Andrzej Zarzecki | Zielona Góra | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11 | 3 | 5 | 62,20 | ||||||||||||||||
3 | Piotr Gancarz | Rzeszów | 1 | 0 | 1 | 0 | d | 2 | 14 | 62,80 | |||||||||||||||||
4 | Piotr Leśniowski | Tarnów | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 62,80 | |||||||||||||||||
5 | Marek Hućko | Gorzów | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 12 | 3 | 63,20 | |||||||||||||||||
6 | Tomasz Pawelec | Lublin | 1 | 1 | 3 | 1 | u | 6 | 11 | 62,60 | |||||||||||||||||
7 | Robert Sawina | Toruń | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 12 | 2 | 4 | 63,00 | ||||||||||||||||
8 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 0 | w | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | 64,80 | |||||||||||||||||
9 | Robert Bonin | Bydgoszcz | 0 | 1 | d | 0 | 1 | 2 | 15 | 62,60 | |||||||||||||||||
10 | Piotr Zięba | Tarnów | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 13 | 63,40 | |||||||||||||||||
11 | Jacek Rempała | Tarnów | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 12 | 2 | 63,60 | |||||||||||||||||
12 | Krzysztof Fliegert | Rybnik | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | 64,00 | |||||||||||||||||
13 | Sławomir Chat | Opole | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | 63,20 | |||||||||||||||||
14 | Piotr Paluch | Gorzów | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 13 | 1 | 63,60 | |||||||||||||||||
15 | Robert Kużdżał | Tarnów | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | 8 | 64,40 | |||||||||||||||||
16 | Zbigniew Lech | Wrocław | 2 | 3 | 2 | 2 | d | 9 | 7 | 64,20 | |||||||||||||||||
R1 | ??? | --- | - | - | 63,60 | ||||||||||||||||||||||
R2 | ??? | --- | - | - | 65,40 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Siwiak |
63,40 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
64,20 |
1 | Jacek Rempała | Tarnów | 13,12 | 25 | |
2 | Andrzej Zarzecki | Zielona Góra | 13,11 | 24+3 | |
3 | Robert Sawina | Toruń | 12,12 | 12+2 | |
4 | Piotr Paluch | Gorzów | 9,13 | 22 | |
5 | Marek Hućko | Gorzów | 9,12 | 21 | |
6 | Piotr Leśniowski | Tarnów | 9,9 | 18 | |
7 | Zbigniew Lech | Wrocław | 9,9 | 18 | |
8 | Robert Kużdżał | Tarnów | 7,9 | 16 | |
9 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 10,6 | 16 | |
10 | Krzyszof Fliegert | Rybnik | 4,6 | 10 | |
11 | Piotr Zięba | Tarnów | 6,4 | 10 | |
12 | Tomasz Gollob | Bydgoszcz | 10,- | 10 | |
13 | Tomasz Pawelec | Lublin | 2,6 | 8 | |
14 | Piotr Gancarz | Rzeszów | 4,2 | 6 | |
15 | Robert Bonin | Bydgoszcz | 2,2 | 4 | |
16 | Maciej Głód | Bydgoszcz | 1,1 | 2 |