Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Dariusz Kasprzak | Leszno | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | 69,97 | |||||||||||||||||
2 | Dariusz Śledź | Lublin | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 69,22 | |||||||||||||||||
3 | Jacek Woźniak | Bydgoszcz | 3 | u | 1 | 2 | d | 6 | 10 | 69,06 | |||||||||||||||||
4 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 2 | 2 | 1 | d | 2 | 7 | 9 | 69,53 | |||||||||||||||||
5 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 3 | 1 | 1 | 3 | d | 8 | 5 | 69,97 | |||||||||||||||||
6 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 11 | 3 | 70,50 | |||||||||||||||||
7 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 13 | 71,13 | |||||||||||||||||
8 | Jerzy Mordel | Lublin | 0 | w | - | - | - | 0 | 16 | 71,30 | |||||||||||||||||
9 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 10 | 4 | 70,18 | |||||||||||||||||
10 | Marek Mróz | Opole | 0 | 1 | t | 0 | 0 | 1 | 15 | 71,09 | |||||||||||||||||
11 | Tomasz Gollob | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 3 | d | 12 | 2 | 70,50 | |||||||||||||||||
12 | Mirosław Kowalik | Toruń | 1 | 1 | 0 | 0 | t | 2 | 14 | 70,65 | |||||||||||||||||
13 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 3 | 71,69 | |||||||||||||||||
14 | Piotr Świst | Gorzów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 70,68 | |||||||||||||||||
15 | Robert Kużdżał | Tarnów | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | 71,91 | |||||||||||||||||
16 | Marek Hućko | Gorzów | 2 | 3 | 2 | 1 | u | 8 | 6 | 72,00 | |||||||||||||||||
R1 | Jacek Rempała | Tarnów | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | ns | nklas | 70,28 | |||||||||||||||||
R2 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | ns | nklas | 73,16 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Andrzej Kulesza |
72,47 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
71,88 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 70,98 | |||||
1 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 70,50 | |||||||||||||||||
2 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 11 | 4 | 70,49 | |||||||||||||||||
3 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 1 | d | 1 | d | - | 2 | 15 | 70,60 | |||||||||||||||||
4 | Marek Hućko | Gorzów | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 14 | 71,28 | |||||||||||||||||
5 | Jacek Woźniak | Bydgoszcz | 3 | 2 | 2 | 1 | d | 8 | 7 | 71,43 | |||||||||||||||||
6 | Robert Kużdżał | Tarnów | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 12 | 70,73 | |||||||||||||||||
7 | Dariusz Kasprzak | Leszno | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 10 | 71,73 | |||||||||||||||||
8 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7 | 9 | 72,21 | |||||||||||||||||
9 | Marek Mróz | Opole | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 16 | 71,82 | |||||||||||||||||
10 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 2 | 3 | d | 3 | 2 | 10 | d | 5 | 71,90 | ||||||||||||||||
11 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 13 | 3 | 2 | 72,10 | ||||||||||||||||
12 | Dariusz Śledź | Lublin | 1 | 2 | d | 3 | 2 | 8 | 8 | 72,92 | |||||||||||||||||
13 | Piotr Świst | Gorzów | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | 71,72 | |||||||||||||||||
14 | Mirosław Kowalik | Toruń | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 10 | 6 | 72,58 | |||||||||||||||||
15 | Tomasz Gollob | Gdańsk | 2 | 3 | d | 3 | 3 | 11 | 3 | 72,78 | |||||||||||||||||
16 | Jacek Rempała | Tarnów | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 13 | 71,98 | |||||||||||||||||
R1 | Andrzej Musiolik | Rybnik | 0 | 0 | nklas | 71,85 | |||||||||||||||||||||
R2 | Krzysztof Fliegert | Rybnik | ns | nklas | 72,37 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Smyła |
72,06 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
72,22 73,20 |
1 | Piotr Świst | Gorzów | 15,14 | 29 | |
2 | Tomasz Gollob | Gdańsk | 12,11 | 23 | |
3 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 8,12 | 21+3 | |
4 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 11,10 | 21+d | |
5 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 4,11 | 15 | |
6 | Jacek Woźniak | Bydgoszcz | 6,8 | 14 | |
7 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 7,7 | 14 | |
8 | Robert Kużdżał | Tarnów | 8,5 | 13 | |
9 | Mirosław Kowalik | Toruń | 2,10 | 12 | |
10 | Dariusz Śledź | Lublin | 4,8 | 12 | |
11 | Dariusz Kasprzak | Leszno | 5,7 | 12 | |
12 | Marek Hućko | Gorzów | 8,3 | 11 | |
13 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 8,2 | 10 | |
14 | Marek Mróz | Opole | 1,1 | 2 |