Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 68,80 | |||||
1 | Tomasz Fajfer | Gniezno | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | 8 | 69,40 | |||||||||||||||||
2 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 69,80 | |||||||||||||||||
3 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 13 | 2 | 3 | 69,20 | ||||||||||||||||
4 | Jan Połubiński | Zielona Góra | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 13 | 69,60 | |||||||||||||||||
5 | Dariusz Śledź | Lublin | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12 | 69,00 | |||||||||||||||||
6 | Zbigniew Błażejczak | Zielona Góra | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6 | 10 | 69,40 | |||||||||||||||||
7 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 3 | d | 3 | 3 | 3 | 12 | 4 | 69,80 | |||||||||||||||||
8 | Marek Molka | Zielona Góra | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 70,40 | |||||||||||||||||
9 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 | 9 | 70,40 | |||||||||||||||||
10 | Piotr Kociemba | Ostrów | 2 | 0 | - | - | - | 2 | 15 | 70,20 | |||||||||||||||||
11 | Romuald Janusz | Rzeszów | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | 69,00 | |||||||||||||||||
12 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 13 | 3 | 2 | 69,20 | ||||||||||||||||
13 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 70,00 | |||||||||||||||||
14 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 10 | 5 | 70,20 | |||||||||||||||||
15 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 71,00 | |||||||||||||||||
16 | Sławomir Buśkiewicz | Leszno | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 72,80 | |||||||||||||||||
R1 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 0 | 0 | 1 | 1 | nklas | 70,60 | |||||||||||||||||||
R2 | Mariusz Strzelecki | Toruń | ns | nklas | 70,20 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Józef Musiał |
71,20 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
70,60 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 63,00 | |||||
1 | Jan Połubiński | Zielona Góra | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 12 | 63,60 | |||||||||||||||||
2 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 1 | 63,80 | |||||||||||||||||
3 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | 1 | 1 | 3 | d | 1 | 6 | 9 | 63,80 | |||||||||||||||||
4 | Sławomir Buśkiewicz | Leszno | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | 63,60 | |||||||||||||||||
5 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 3 | 2 | d | 3 | 1 | 9 | 5 | 64,00 | |||||||||||||||||
6 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 65,20 | |||||||||||||||||
7 | Tomasz Fajfer | Gniezno | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 10 | 64,20 | |||||||||||||||||
8 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | w | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15 | 66,60 | |||||||||||||||||
9 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 1 | d | 0 | 3 | 0 | 4 | 14 | 65,00 | |||||||||||||||||
10 | Zbigniew Błażejczak | Zielona Góra | 2 | w | 2 | d | 3 | 7 | 7 | 64,00 | |||||||||||||||||
11 | Dariusz Śledź | Lublin | w | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 8 | 65,20 | |||||||||||||||||
12 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 13 | 3 | 2 | 64,60 | ||||||||||||||||
13 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 13 | d | 2 | 3 | 65,40 | |||||||||||||||
14 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 10 | 3 | 4 | 66,80 | ||||||||||||||||
15 | Romuald Janusz | Rzeszów | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 8 | 6 | 66,40 | |||||||||||||||||
16 | Marek Molka | Zielona Góra | 0 | d | 3 | d | 1 | 4 | 13 | 67,00 | |||||||||||||||||
R1 | Waldemar Gabor | Opole | ns | nklas | 66,20 | ||||||||||||||||||||||
R2 | Piotr Kociemba | Ostrów | ns | nklas | 66,00 | ||||||||||||||||||||||
R3 | Mariusz Strzelecki | Toruń | ns | nklas | 66,20 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Smyła |
??,?? | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C |
Tor D |
65,40 |
klasyfikacja końcowa
srebrnego kasku 1988
1 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 14,13 | 27 | |
2 | Waldemar Cieślewicz | Bydgoszcz | 12,14 | 26 | |
3 | Jacek Gomólski | Bydgoszcz | 13,10 | 23+2 | |
4 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 10,13 | 23+2 | |
5 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 13,9 | 22 | |
6 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | 9,6 | 15 | |
7 | Sławomir Buśkiewicz | Leszno | 10,5 | 15 | |
8 | Romuald Janusz | Rzeszów | 6,8 | 14 | |
9 | Zbigniew Błażejczak | Zielona Góra | 6,7 | 13 | |
10 | Tomasz Fajfer | Gniezno | 6,6 | 12 | |
11 | Dariusz Śledź | Lublin | 5,6 | 11 | |
12 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 6,4 | 10 | |
13 | Jan Połubiński | Zielona Góra | 4,5 | 9 | |
14 | Marek Molka | Zielona Góra | 2,4 | 6 | |
15 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 1,3 | 4 |