Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
finały |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02p | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18p | 19 | 20 | 21 | 22 | 23p | ||||||
1 | Łaguta Grigorij | Rybnik | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 11 | 2 | 2 | 68,41 | |||||||||||||||||
2 | Zengota Grzegorz | Leszno | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 14 | 68,50 | ||||||||||||||||||
3 | Zmarzlik Bartosz | Gorzów | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 | 8 | 67,81 | |||||||||||||||||
4 | Dudek Patryk | Zielona Góra | 3 | 2 | 0 | 2 | d4 | 7 | 0 | 10 | 67,56 | |||||||||||||||||
5 | Pedersen Nicki | Leszno | u|w | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | d4 | 9 | 68,31 | |||||||||||||||||
6 | Pieszczek Krystian | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 11 | u2|3 | 1 | 66,94 | |||||||||||||||||
7 | Kasprzak Krzysztof | Gorzów | 1 | F|0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 13 | 66,59 | ||||||||||||||||||
8 | Pawlicki Przemysław | Gorzów | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 | 10 | 2 | 6 | 66,31 | |||||||||||||||||
9 | Holder Chris | Toruń | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 | 11 | 67,94 | ||||||||||||||||||
10 | Hancock Greg | Toruń | 2 | 0 | 3 | d3 | 1 | 6 | 12 | 67,37 | ||||||||||||||||||
11 | Doyle Jason | Zielona Góra | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | 67,06 | ||||||||||||||||||
12 | Iversen Niels Kristian | Gorzów | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 8 | 2 | 7 | 66,44 | |||||||||||||||||
13 | Woffinden Tai | Wrocław | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 10 | 1 | 5 | 66,81 | |||||||||||||||||
14 | Kołodziej Janusz | Tarnów | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 16 | 66,97 | ||||||||||||||||||
15 | Milik Vaclav | Wrocław | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | u3|w | 4 | 66,59 | ||||||||||||||||
16 | Protasiewicz Piotr | Zielona Góra | 1 | 3 | 2 | 2 | u|3 | 11 | 3 | 1 | 3 | 65,81 | ||||||||||||||||
R1 | Nowak Marcin | Grudziądz | - | - | 67,54 | |||||||||||||||||||||||
R2 | Dróżdż Damian | Wrocław | - | - | 66,72 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Wojciech Grodzki |
66,21 | |||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
66,15 66,97 66,66 66,38 |
Zastępstwa w turnieju:
Kacper Woryna (Rybnik) startował w DMEJ - Damian Dróżdż (Wrocław)
Dzika Karta - Krystian Pieszczek (Zielona Góra)