Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 75,29 | |||||
1 | Baron Piotr | Toruń | |||||||||||||||||||||||||
2 | Mróz Marek | Opole | |||||||||||||||||||||||||
3 | Sawina Robert | Toruń | |||||||||||||||||||||||||
4 | Sielski Mariusz | Bydgoszcz | |||||||||||||||||||||||||
5 | Jąder Paweł | Leszno | |||||||||||||||||||||||||
6 | Rypień Sławomir | Leszno | |||||||||||||||||||||||||
7 | Kornacki Tomasz | Bydgoszcz | |||||||||||||||||||||||||
8 | Sokołowski Leszek | Bydgoszcz | |||||||||||||||||||||||||
9 | Łabędzki Adam | Leszno | |||||||||||||||||||||||||
10 | Ślączka Janusz | Rzeszów | |||||||||||||||||||||||||
11 | Hućko Marek | Gorzów | |||||||||||||||||||||||||
12 | Kużdżał Robert | Tarnów | |||||||||||||||||||||||||
13 | Hełmecki Dariusz | Wrocław | |||||||||||||||||||||||||
14 | Rempała Jacek | Tarnów | |||||||||||||||||||||||||
15 | Grycaj Paweł | Leszno | |||||||||||||||||||||||||
16 | Pawelec Tomasz | Lublin | |||||||||||||||||||||||||
R1 | Leśniak A | Krosno | |||||||||||||||||||||||||
R2 | |||||||||||||||||||||||||||
sędzia: Stanisław Skowron |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Turniej nr 2
19 września 1990 - Tarnów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 75,29 | |||||
1 | Mariusz Sielski | Bydgoszcz | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | w | 4 | 75,19 | ||||||||||||||||
2 | Tomasz Kornacki | Bydgoszcz | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 11 | w | 5 | 75,70 | ||||||||||||||||
3 | Dariusz Hełmecki | Wrocław | 0 | d | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 74,49 | |||||||||||||||||
4 | Tomasz Pawelec | Lublin | 1 | 2 | 1 | d | 1 | 5 | 13 | 75,72 | |||||||||||||||||
5 | Robert Sawina | Toruń | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | 7 | 76,01 | |||||||||||||||||
6 | Paweł Grycaj | Leszno | 1 | u | 3 | 1 | 1 | 6 | 10 | 75,77 | |||||||||||||||||
7 | Piotr Baron | Toruń | d | 1 | 3 | 1 | t | 5 | 11 | 76,73 | |||||||||||||||||
8 | Adam Łabędzki | Leszno | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 13 | 2 | 77,35 | |||||||||||||||||
9 | Janusz Ślączka | Rzeszów | 2 | d | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | 76,52 | |||||||||||||||||
10 | Sławomir Rypień | Leszno | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 9 | 76,52 | |||||||||||||||||
11 | Paweł Jąder | Leszno | w | - | - | - | - | 0 | 16 | 75,75 | |||||||||||||||||
12 | Marek Mróz | Opole | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | 77,71 | |||||||||||||||||
13 | Jacek Rempała | Tarnów | 3 | 3 | 2 | d | 3 | 11 | 3 | 3 | 78,09 | ||||||||||||||||
14 | Robert Kużdżał | Tarnów | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 77,22 | |||||||||||||||||
15 | Marek Hućko | Gorzów | 1 | 3 | 3 | 3 | d | 10 | 6 | 76,99 | |||||||||||||||||
16 | Paweł Borowiecki | Grudziądz | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 14 | 77,20 | |||||||||||||||||
R1 | Leszek Sokołowski | Bydgoszcz | 2 |
1 |
0 | 3 | nklas | 78,03 | |||||||||||||||||||
R2 | Artur Leśniak | Krosno | 0 | 0 | 0 | nklas | 78,00 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Józef Rzepa |
77,93 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
82,31 |