Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Robert Mordal | Zielona Góra | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 11 | 5 | 68,80 | |||||||||||||||||
2 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 4 | 69,20 | |||||||||||||||||
3 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 0 | 69,90 | |||||||||||||||||
4 | Andrzej Tanaś | Tarnów | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 14 | 71,00 | |||||||||||||||||
5 | Piotr Świst | Gorzów | 3 | 3 | d | 3 | 3 | 12 | 2 | 70,10 | |||||||||||||||||
6 | Ryszard Jasinowski | Zielona Góra | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | 70,70 | |||||||||||||||||
7 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 12 | 69,70 | |||||||||||||||||
8 | Marek Molka | Zielona Góra | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 12 | 3 | 70,20 | |||||||||||||||||
9 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 2 | 1 | u/- | - | - | 3 | 13 | 73,10 | |||||||||||||||||
10 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 5 | 11 | 71,40 | |||||||||||||||||
11 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 8 | 71,40 | |||||||||||||||||
12 | Andrzej Musiolik | Rybnik | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 73,20 | |||||||||||||||||
13 | Sławomir Abakumow | Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 72,10 | |||||||||||||||||
14 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | 3 | 3 | w | - | - | 6 | 10 | 71,00 | |||||||||||||||||
15 | Grzegorz Smoliński | Gniezno | 2 | 2 | 1 | 2 | d | 7 | 9 | 70,00 | |||||||||||||||||
16 | Waldemar Gaweł | Wrocław | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 72,00 | |||||||||||||||||
R1 | Jacek Gomólski | Gniezno | 2 | 1 | 1 | 4 | nklas | 71,80 | |||||||||||||||||||
R2 | Artur Taraszka | Tarnów | 1 | 1 | 2 | nklas | 71,60 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Janusz Konieczny |
71,80 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,70 |
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Waldemar Gaweł | Wrocław | 0 | - | - | - | - | 0 | 16 | 69,80 | |||||||||||||||||
2 | Grzegorz Smoliński | Gniezno | 3 | d | 1 | 2 | 2 | 8 | 8 | 68,20 | |||||||||||||||||
3 | Artur Taraszka | Tarnów | 2 | 1 | - | - | - | 3 | 13 | 68,00 | |||||||||||||||||
4 | Sławomir Abakumow | Gdańsk | 1 | 0 | 3 | 0 | u | 4 | 11 | 68,80 | |||||||||||||||||
5 | Andrzej Musiolik | Rybnik | 1 | 0 | u | 0 | 1 | 2 | 14 | 69,60 | |||||||||||||||||
6 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 3 | d | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | 70,00 | |||||||||||||||||
7 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 0 | u | 1 | 1 | 0 | 2 | 15 | 70,20 | |||||||||||||||||
8 | Jacek Gomólski | Gniezno | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | 7 | 69,20 | |||||||||||||||||
9 | Marek Molka | Zielona Góra | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 12 | 4 | 71,00 | |||||||||||||||||
10 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12 | 70,20 | |||||||||||||||||
11 | Ryszard Jasinowski | Zielona Góra | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 9 | 69,00 | |||||||||||||||||
12 | Piotr Świst | Gorzów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 71,80 | |||||||||||||||||
13 | Andrzej Tanaś | Tarnów | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 10 | 69,60 | |||||||||||||||||
14 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 12 | 3 | 71,40 | |||||||||||||||||
15 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 2 | 71,00 | |||||||||||||||||
16 | Robert Mordal | Zielona Góra | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 10 | 5 | 70,40 | |||||||||||||||||
R1 | Mariusz Strzelecki | Toruń | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7 | nklas | 69,80 | |||||||||||||||||
R2 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | ns | nklas | 70,80 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Roman Cheładze |
69,80 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
69,60 |
1 | Piotr Świst | Gorzów | 12,15 | 27 | |
2 | Jarosław Szymkowiak | Zielona Góra | 14,12 | 26 | |
3 | Sławomir Dudek | Zielona Góra | 11,14 | 25 | |
4 | Marek Molka | Zielona Góra | 12,12 | 24 | |
5 | Robert Mordal | Zielona Góra | 11,10 | 21 | |
6 | Krzysztof Kuczwalski | Toruń | 7,9 | 15 | |
7 | Grzegorz Smoliński | Gniezno | 7,8 | 15 | |
8 | Ryszard Jasinowski | Zielona Góra | 8,5 | 13 | |
9 | Andrzej Musiolik | Rybnik | 9,2 | 11 | |
10 | Dariusz Fliegert | Rybnik | 5,4 | 9 | |
11 | Jacek Gomólski | Gniezno | -,9 | 9 | |
12 | Andrzej Tanaś | Tarnów | 2,5 | 7 | |
13 | Jarosław Kardaś | Świętochłowice | 5,2 | 7 | |
14 | Dariusz Michalak | Zielona Góra | 6,- | 6 | |
15 | Sławomir Abakumow | Gdańsk | 1,4 | 5 | |
16 | Jarosław Olszewski | Gdańsk | 3,- | 3 | |
17 | Artur Taraszka | Tarnów | -,3 | 3 | |
18 | Waldemar Gaweł | Wrocław | 1,0 | 1 |